μόδα 2014

kate-king-shines-metallics-1
 
February 2 2014, 0 Comments

“Shining Star”

tropical-prints-1

Τάση της μόδας: Τropical prints, καλοκαίρι 2014

June 2 2014, 0 Comments

Τα τροπικά μοτίβα του καλοκαιριού

Christian-Dior-collection-fall-2014-winter-2015-1

Christian Dior, Collection Φ/Χ 2014-15

March 1 2014, 0 Comments

Πολυτέλεια σημαίνει Dior !
Collection Φθινόπωρο2014/Χειμώνας2015

tropical-prints-1
Τάση της μόδας: Τropical prints, καλοκαίρι 2014
Mon, 02/06/2014 - 00:14, - 0 Comments

Τα τροπικά μοτίβα του καλοκαιριού

fashion-trend-Asymmetrical-spring-summer-2014-1
Τάση της μόδας:Ασύμμετρα, Άνοιξη/Καλοκαίρι 2014
Thu, 06/03/2014 - 00:39, - 0 Comments

Asymmetrical Spring/Summer 2014

Christian-Dior-collection-fall-2014-winter-2015-1
Christian Dior, Collection Φ/Χ 2014-15
Sat, 01/03/2014 - 06:46, - 0 Comments

Πολυτέλεια σημαίνει Dior !
Collection Φθινόπωρο2014/Χειμώνας2015

fashion-trend-polka-dots-spring-summer-2014-1
Τάση της μόδας:Η επιστροφή του πουά, Άνοιξη/Καλοκαίρι 2014
Mon, 17/02/2014 - 00:36, - 0 Comments

Το πουά συνδυάζει την αθωότητα με τη γυναικεία θηλυκότητα

street-style-coats-at-NYFW-fall-2014-1
Τα παλτό στους δρόμους της Νέας Υόρκης
Wed, 12/02/2014 - 02:46, - 0 Comments

Street Style at NYFW Fall 2014

kate-king-shines-metallics-1
Η λαμπερή Kate King
Sun, 02/02/2014 - 21:42, - 0 Comments

“Shining Star”

rose-pastel-fashion-trend-spring-summer-2014-1
Τάση της μόδας: Το παστέλ ροζ χρώμα, Άνοιξη/Καλοκαίρι 2014
Sun, 26/01/2014 - 16:58, - 0 Comments

Μια γλυκιά απόχρωση στην ντουλάπα σας

gucci-handbags-with-fringe-spring-summer-2014-1
Τάση της μόδας: Τσάντες με κρόσσια
Mon, 20/01/2014 - 07:21, - 0 Comments

Άνοιξη/Καλοκαίρι 2014

Alexander-Wang-collection-2014-pre-fall1
Alexander Wang, Collection Pre-Fall 2014
Thu, 05/12/2013 - 01:08, - 0 Comments

Δείτε όλη την collection

grey1
Τάση της μόδας: Οι αποχρώσεις του γκρι
Fri, 08/11/2013 - 13:56, - 0 Comments

Το γκρι χρώμα πηγαίνει με το χειμώνα

Pages